Restauracja "DORSZ"


Restauracja „Dorsz” położona jest w centrum Łeby, nieopodal kina „Rybak”. Restauracja posiada 40 miejsc wewnątrz budynku i 50 miejsc na tarasie. Wystrój restauracji jest w stylu kaszubskim. Restauracja posiada regionalne dekoracje, ładne meble stylowe, przepiękny bar i kominek. Kelnerki są ubrane w stroje kaszubskie. W menu restauracji "Dorsz" znajdziemy potrawy regionalne i kuchnię staropolską, pierogi. Specjalnością „Dorsza” są ryby, należy tu wymienić: dorsza, turbota, flądrę i śledzia.

Właściciele dbają o to aby ryby były „prosto z kutra”. Restauracja "Dorsz" posiada nie tylko stylową, ładną salę jadalną, ale również profesjonalnie urządzoną kuchnię w nowoczesne maszyny i urządzenia. Hitem jest najnowszy piec konwekcyjno-parowy firmy Rational. Obróbka termiczna potraw odbywająca się w tym piecu gwarantuje w przypadku ryby gotowy produkt bez panierki, optymalnie upieczony z minimalną ilością tłuszczu.

Proponujemy również pierogi z mięsem, kapustą i grzybami, ruskie i z owocami. Wszystkie pierogi klejone ręcznie przez Panią Grażynę.

www.knajpadorsz.pl
knajpadorsz@wp.pl
+48 502 109 609
Serdecznie zapraszamy!ul. Bema 9, Łeba504 587 902
Copyright: Willa Atena Łeba. Projekt i realizacja: PodisPromotion